Korpuss Mini ITX 85W Chieftec IX-03B-85W

85W BLACK CDP-085ITX COMPACT Chieftec ITX IX-03B-85W PC PSU case tower
Pasūtījuma kods: 134721
Cena ar PVN: € 63.03
Pasūtījuma izpildes laiks:
piektdien 23. februārī

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu piektdien 23. februārī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā trešdien 21. februārī līdz 14.00.

Pieejama arī steidzama pasūtījuma izpilde.
Lai preci saņemtu trešdien 21. februārī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā pirmdien 19. februārī līdz 14.00. Piemaksa par steidzamību € 9.48.

 
Preču grupa: Korpusi
Ražotājs: Chieftec
Preces kods: IX-03B-85W
Ražotāja garantija:
24 mēneši
Ražotāja saite: http://www.chieftec.eu/

Parametri

Korpusa tips: mini ITX
Datora korpusa (case vai enclosure) paveids raksturo izmēru, barošanas veidu un paredzēto novietojumu. Piemēram micro vai midi norāda uz izmēru, bet vārds atx - paredzētā barošanas bloka veidu.
Korpusa krāsa: melna
Vizuāli nozīmīga ir datorkorpusa (case vai enclosure) īpašība krāsa. Klasiski melns vai balts (dažreiz sudraba) pieejams dažādās kombinācijās. Jāpieskaņo mājas vai biroja iekārtojumam.
Barošanas bloks
Barošanas bloka jauda: 85 W
Barošanas bloka (PSU) jauda nodrošina visu datora komponenšu vajadzības. Ja tā ir nepietiekama, dators vai nu nestrādā vai strādā nestabili. Ja tā ir par lielu tad veidojies lielāki nelietderīgās jaudas zudumi.
Iekārtu montāža
3.5" iekšējas vietas: 1 gab.
Korpusam (case vai enclosure) ir paredzēts ierobežots iekšējo vietu (drive bay) skaits. Iekšējās vietas tiek simboliski apzīmēts ar tās paredzēto platumu collās. 3.5" collu iekšējās vietas ir paredzētas cieto disku (HDD) ievietošanai.
2.5" iekšējas vietas: 2 gab.
Izmēri
Platums: 63 mm
Platums skatoties uz korpusu no priekšas.
Augstums: 197 mm
Korpusa augstums skatoties uz korpusu no priekšas.
Dziļums: 220 mm
Datorkorpusa dziļums skatoties uz to no priekšas.

Piedāvajam speciālista palīdzību

MA Datori pakalpojums - datora korpusa maiņa Ja jums ir apnicis vecais datora izskats, varat, neizdodot lielus līdzekļus, iegūt pilnīgi jaunu datora izskatu vienkārši nomainot korpusu ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar korpusuCena: € 25.00
MA Datori pakalpojums - aparatūras audits Aparatūras audits ietver datora vai datorkomplekta (sistēmbloks, monitors, ievadiekārtas, drukas iekārta) izpēti ar mērķi noskaidrot vai aparatūra funkcionāli atbilst veicamajiem darbiem (veicamos dar ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar korpusuCena: € 15.00